O nas

Jesteście zapracowani i brak Wam czasu na organizację imprezy?

Agencja eventowa Moon Time powstała po to, aby pomagać swoim Klientom w organizacji niezapomnianych imprez. Twoje pomysły będą dla nas inspiracją do stworzenia jedynego w swoim rodzaju wydarzenia, które na pewno będzie zapamiętane na długi czas!

 

Organizacja imprez firmowych - Warszawa i nie tylko!

Nasza oferta to przede wszystkim organizacja imprez firmowych. Warszawa jest miastem, gdzie znajduje się nasza siedziba, ale nie koncentrujemy się tylko na działalności właśnie tu, obsługujemy również klientów z całego kraju. Oprócz imprez firmowych różnego rodzaju organizujemy dla naszych klientów konferencje, szkolenia oraz wyjazdy firmowe – Warszawa wprawdzie daje nam w tym zakresie nieograniczone możliwości, ale my sięgamy jeszcze dalej, ponieważ twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze.

Moon Time vs inne firmy organizujące imprezy integracyjne

Lubimy się bawić i znajdujemy się w tej grupie szczęśliwców, dla których zabawa jest również pracą. Jednak nie wszystkie firmy organizujące imprezy integracyjne zatrudniają kreatywne osoby kochające zabawę. W Moon Time każdego dnia mierzymy się z nowymi wyzwaniami, realizując nowe pomysły i wykorzystując własną kreatywność. Dzięki temu, że potrafimy słuchać, znamy oczekiwania naszych Klientów, co umożliwia nam organizowanie niepowtarzalnych eventów. Pozostajemy w stałym kontakcie z Klientem, proponując niezwykłe pomysły, które nigdy się nie kończą.

Wybierając Moon Time, masz pewność, że twoja impreza będzie udana!

Skontaktujcie się z nami!

Wasz dzień - nasze pomysły

123