O NASZEJ FIRMIE

Obsługa klienta na najwyższym poziomie to nasz priorytet!

Jesteście zapracowani i brak Wam czasu na organizację imprezy?

Agencja eventowa Moon Time powstała po to, aby pomagać swoim Klientom w organizacji niezapomnianych imprez. Twoje pomysły będą dla nas inspiracją do stworzenia jedynego w swoim rodzaju wydarzenia, które na pewno będzie zapamiętane na długi czas!agencja eventowa moon time

Organizacja imprez firmowych – Warszawa i nie tylko!

Nasza oferta to przede wszystkim organizacja imprez firmowych. Warszawa jest miastem, gdzie znajduje się nasza siedziba, ale nie koncentrujemy się tylko na działalności właśnie tu, obsługujemy również klientów z całego kraju. Oprócz imprez firmowych różnego rodzaju organizujemy dla naszych klientów konferencje, szkolenia oraz wyjazdy firmowe – Warszawa wprawdzie daje nam w tym zakresie nieograniczone możliwości, ale my sięgamy jeszcze dalej, ponieważ twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze.

Dlaczego warto wybrać naszą agencję eventową?

Zajmujemy się eventami i imprezami plenerowymi od wielu lat. Wiemy, że organizacja imprez firmowych nie należy do najłatwiejszych zadań. Najlepiej jest ją zlecić profesjonalnej i sprawdzonej firmie jak nasza. Oferujemy całościowe podejście do projektu. Zajmujemy się wszystkim, Ty musisz nam tylko powiedzieć czego oczekujesz. Znamy najlepsza miejsca na eventy – Warszawa i okolice nie mają przed nami tajemnic. Współpracujemy z agencją Dudek.

Organizujemy imprezy firmowe w różnym stylu: pikniki, eventy plenerowe. Przygotowujemy atrakcje dla każdej grupy wiekowej. Przy rodzinnych piknikach zapewniamy atrakcje dla najmłodszych. Z organizowanych przez nas imprez wszyscy wychodzą z uśmiechem na twarzy!

Wybierając Moon Time, masz pewność, że twoja impreza będzie udana!

Skontaktujcie się z nami!

Wasz dzień – nasze pomysły

imprezy plenerowe i wydarzenia warszawa
imprezy plenerowe - organizacja Warszawa
Organizacja wydarzeń, eventów Warszawa
Imprezy i bankiety - organizacja Warszawa
Gale i bankiety - organizacja Warszawa
wyjazdy integracyjne dla firm Warszawa
Organizacja imprez warszawa
Wyjazdy integracyjne firmowe Warszawa
Imprezy świąteczne - organizacja Warszawa
Gale i bankiety - organizacja Warszawa
Wyjazdy firmowe integracyjne - organizacja
Pikniki i imprezy plenerowe Warszawa organizacja