Jak organizować imprezy firmowe

Prezenty świąteczne dla pracowników

Przez Agencja eventowa październik 23, 2020
prezenty dla pracowników

PREZENTY ŚWIĄTECZNE DLA PRACOWNIKÓW

Zbliża się czas świąt Bożego narodzenia, czyli moment by pomyśleć o pracownikach i prezentach świątecznych. Nasza fabryka już wystartowała – jak co roku  działa pełną parą. Zleceń jest nawet więcej niż zawsze. Większość firm postawiła w tym roku na fajniejsze prezenty dla pracowników. Oprócz typowych bonów podarunkowych pojawiają się cudowne paczki – boxy, w których znajduje się wiele pięknych i pysznych produktów. Oczywiście ważna jest kolorystyka, wielkość skład i całościowy wygląd paczki. Dlatego też dbamy o to by każdy produkt który znajdzie się w takiej paczce był szczegółowo dobrany do oczekiwań naszych klientów. Prezenty świąteczne dla pracowników zawierają głownie słodycze – od pralinek, po czekoladki – oczywiście ważna jest gramatura, smak, oraz zawartość takowych pralinek. Czasem zdarzają się też miody smakowe – np. malinowy wielokwiatowy, czy też dżemy z czekoladą, lub też owoce w alkoholu, lub w syropie. Typowym dodatkiem scalającym jest wino, lub kawa i herbata. Nie może zabraknąć również dekoracji całości – rafii, pierników, bądź zielonych akcentów świątecznych czy też cynamonu.  W paczkach możemy znaleźć również świece, kosmetyki, lub inne produkty do ciała.

Oczywiście w związku z mikołajkami mamy również zapytania o paczki dla dzieci pracowników. Najczęściej paczki składają się ze słodyczy, pierników, zabawek oraz nierzadko również z przedmiotów własnej roboty czy też do własnego rodzinnego przygotowania.

Ważny jest każdy – nawet najmniejszy sczczegół związany z paczkami dla naszych milusińskich. Opakowanie kokarda i podpis – dzieci zawsze zachwycają się naszymi paczkami.

Niektórzy również zamawiają paczki z piernikami lub ciasteczkami do własnego rodzinnego przygotowania. Każda paczka zawiera produkty do wykonania, pierniki, lukry i dekory. Paczki przynoszą wiele radości także i dorosłym, gdyż pozwalają na wspólne spędzanie czasu z dzieckiem i rozwijanie jego kompetencji kulinarnych.

Jeśli poszukujecie inspiracji w tym co można przygotować dla waszych milusińskich, oraz brak Wam pomysłu na prezenty dla współpracowników – napiszcie. Z chęcią przygotujemy ofertę na niezapomniane paczki świąteczne.

Z chęcią wesprzemy Was w działaniach wigilijno – świątecznych.
Moon Time

Wasz dzień – nasze pomysły

 

Call Now Button