Jak organizowac wyjazdy dla pracowników

Wyjazd firmowy i konferencja

Przez Agencja eventowa styczeń 20, 2020
Kierunek Janów Podlaski

Piękne wnętrza i urokliwa atmosfera

Tym razem zabraliśmy klientów do zamku w Janowie Podlaskim. Zapewnienie komfortowych warunków pobytu nie było trudne w tak urokliwym miejscu jakim jest zamek w Janowie, wszyscy byli pod wrażaniem obsługi, pokoi i wystroju tego miejsca.

Najpierw trzeba trochę popracować

Konferencja i wieczorny bankiet

Scena i multimedialne zaplecze MoonTime przygotowało specjalnie do poprowadzenia konferencji, na której pracownicy PWC szkolili się, podsumowywali ostatnie osiągnięcia ale i planowali kierunek działań na kolejny rok. Dzień pierwszy to konferencja i wieczorny bankiet, gdzie przygotowaliśmy oświetlenie, zadbaliśmy o bufet i dobrą muzykę, nie zabrakło też konkursów podczas wieczornej kolacji.

Trochę ruchu dla zdrowia

Spływ pontonami wprawił wszystkich w dobry humor

Już z samego rana zabraliśmy naszych klientów na spływ pontonami , pogoda dopisywała, żar lał się z nieba, woda przyjemnie chłodziła a uśmiech nie schodził z ust uczestników.

Zabawa i odpoczynek

Siatkówka na łące pełnej koni

MoonTime nie był by sobą gdyby nie zorganizował dodatkowych atrakcji tego dnia takich jak strzelanie z łuków, gry w tenisa, siatkówkę. Był też relaks na leżakach wśród piennych pasących się koni, zieleni łąki. Odpoczynek na polanie z dzikimi końmi gdzie został zorganizowany popołudniowy piknik był strzałem w 10.

Zabawa i odrobina koloru

Color run

Można było odpocząć najeść się i ruszyć do walki na kolory w przygotowanym dla naszych klientów color run. Było gorąco i zmęczenie dawało się odczuć ale większość uczestników wzięła udział jak by czując przypływ sił. Zabawie nie było końca a schłodzony szampan smakował sukcesem.

Impreza w stylu Monntime

Wieczorem czas na grilla i tańce

Wieczorem tego dnia niestrudzeni pracownicy PWC zasiedli do grilla, było ognisko, tańce, konkursy, przechodzenie pod liną cieszyło się nie lada zainteresowaniem, pełna integracja firmy przy dyskotekowych dźwiękach zakończyła się bladym świtem. Już z samego rana trzeba było zebrać się w drogę powrotną do domu. Autokar troszkę cichy, spokojny pracownicy PWC zadowoleni wracali do domu. Kolejny sukces na koncie naszej agencji eventowej MoonTime

Call Now Button