Jak organizować pikniki

Nasz przykładowy piknik firmowy

Przez Agencja eventowa lipiec 22, 2019
organizacja pikniku firmowego warszawa

Często nasi klienci wybierają organizację pikników firmowych dla rodzin z dziećmi. Jest to bardzo ważne w momencie gdy chcemy stworzyć bardziej rodzinną atmosferę w firmie, by ludzie znali się nawzajem bliżej. Sprawia to że atmosfera w pracy i ogólna chęć pracy jest dużo wyższa, rośnie opinia o pracodawcy, a tym samym i chęć wsparcia i współpracy przy realizowanych wspólnie projektach.

Ważnym elementem przy organizacji tego typu wydarzenia jest zadbanie aby każdy z uczestników miał coś dla siebie – czyli skupienie się na wszystkich kategoriach wiekowych ludzi biorących udział w wydarzeniu….I nie mówimy tylko o dzieciach, ale i o osobach dorosłych ich stanowiskach w pracy, czy też najzwyczajniej płci.

Jednym z pikników organizowanych jak co roku dla naszych klientów z 4 sklepów budowlanych był rodzinny piknik z okazji dnia dziecka.

Wykreowaliśmy wyjątkową atmosferę już od wejścia, kiedy to szczudlarze rozdający balony witali naszych gości. Następnie pokazy bańkarza i iluzjonisty zachwyciły zarówno młodą publiczność jak i tych starszych…

Piknik był na ponad tysiąc osób i musieliśmy zadbać również i o atrakcje dla dorosłych. Były stoły do kasyna, ping ponga, cymbergaja (chociaż tu miały królować dzieci:0), siłowania na rękę, ściany wspinaczkowe, tory linowe, oraz olimpiady sportowe….

Mężczyźni zachwyceni byli stanowiskami które rozwinęły w nich nić hazardu, oraz rywalizacji:) Kobiety zaś – czasem wystarczy im leżak i możliwość porozmawiania z innymi podczas gdy dzieci obok skaczą na dmuchańcach czy też bawią się w sportowe gry. Jednkaże i tutaj pomyśleliśmy by coś zrobić dla nich – postawiliśmy mobilne fotele do masażu – i to był strzał w dziesiątkę! Kobiety (i nie tylko) poczuły się wyjątkowe na tej imprezie właśnie przez to że daliśmy im możliwość całkowitego relaksu…JUż nie wspomnę o zróżnicowanym jedzeniu grillowym , czy też pysznych lodach, frytkach wacie cukrowej i popcornie..

Podczas tego rodzaju imprez zdarzają sie rownież nieprzewidziane sytuacje….tutaj niestety był ciągle krążący dookoła nas deszcz. Zarówno uczestnicy jak i pracujące na pikniku osoby, przyjeżdżały i informowały nas o ogromnych nawałnicach w pobliskich miejscowościach. Jakkolwiek to nie zabrzmi – mamy szczęście i zła pogoda nas zawsze omija…i stało się też tak i tym razem… MImo początkowych złych prognoz przywożonych przez ludzi – deszcz nas ominął! My oczywiście byliśmy przygotowani – bungee i inne dmuchańce potrzebowały 3 minut do złożenia i zabezpieczenia. Natomiast pozostałe atrakcje umieszczone pod dachem nie były problemem w tej sytuacji…

Rozmawialiśmy również dłużej z jednym małżeństwem którzy w owych piknikach (organizowanych przez nas już 6 rok z rzędu) biorą udział co roku. Byli zachwyceni tegorocznymi atrakcjami, oraz wspomnieli że co roku czekają na kolejne wydarzenie. 

Takie i wiele atrakcji zapewniamy na codzień podczas naszych imprez. Pamiętamy o każdym z uczestników – tak aby już w przyszłym roku nie mogli się doczekać ponownej realizacji pikniku z nami..

Organizacja pikników firmowych warszawa
organizacja pikników firmowych warszawa
Organizacja pikników firmowych
pikniki firmowe warszawa
Call Now Button